Teknoloji

Aksiyon RPG Enshrouded PC’ye Geliyor

 
Portal Knights geliştiricisi Keen Games, PC için hayatta kalma aksiyon RPG’si Enshrouded’ı duyurdu. Oyun, 2023’ün sonlarında gerçek Steam’de erken erişim olarak yayınlanacak.
 
Enshrouded kreatif direktörü Antony Christoulakis bir basın açıklamasında, “Enshrouded, Keen Games’in yıllardır piyasaya sürmeyi hayal ettiği bir oyundur. Bunu oyuncularımıza getirmek ve topluluğumuzla birlikte Enshrouded’ın geleceğini şekillendirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. söz konusu.
 
Ayrıca oyun için bir tanıtım görseli de yayınlandı. Tanıtım videosu yaklaşık 2 dakika sürmektedir. Fragmanın başında ana karakter bir kapsülün içinde uyanıyor gibi görünüyor. Daha sonra kahramanımız oyun içerisinde çeşitli yerlerden geçerken çeşitli düşmanlarla karşılaşıyor. Ayrıca uçma ve inşa etme yeteneği de oyunda gösteriliyor.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
Sen, ölmekte olan bir ırkın son umudu olan Flameborn’sun. Uyanın, yozlaştırıcı bir sisin dehşetinden sağ kurtulun ve krallığınızın kaybolan güzelliğini yeniden kazanın. 16 oyuncuya kadar bu işbirlikçi hayatta kalma Aksiyon RPG’sinde geniş bir dünyaya adım atın, cezalandırıcı işverenleri alt edin, büyük salonlar inşa edin ve yolunuzu kesin.
 
Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu