Haber

Ardahan’da Kutlama Programı Yapıldı

Ardahan’da kutlama programı düzenlendi

ARDAHAN – Ardahan’da Ramazan Bayramı münasebetiyle bayram programı düzenlendi.

Kongre binasında gerçekleştirilen programa Vali Yardımcısı Şahin Demir, Tugay Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, Alay Komutanı, Jandarma Albay Ramazan Yiğit, il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Programda konuşan Vali Yardımcısı Şahin Demir, deprem bölgesinde Vali koordinatörlüğü görevinde bulunan Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in selamlarını iletti. Demir de yaptığı konuşmada, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle tatilin hüzünlü geçtiğini belirterek, Ardahan’ın deprem bölgesi sürecinden bıktığını söyledi. Vali Yardımcısı Demir, “Millet olarak bu iş birliğini ve dayanışmasını ortaya koyduk. Bölgeye onlarca tır gönderdik. İlimizde misafir ettiğimiz vatandaşlarımız var. Kadirşinaslı hemşehrilerimiz kendilerine çokça iyilik ediyor. Rabbim bir daha böyle acılar yaşamasın.Bölgedeki vatandaşlarımıza sabırlar diliyorum.Allah ilimize kolaylıklar versin.Sınavı iyi geçti. Bölgeye binin üzerinde memur gönderdik. Bu nedenle hüzünlü bir bayram geçiriyoruz.”

Daha sonra Vali Yardımcısı Şahin Demir ve beraberindekiler, polis ve jandarma kontrol noktaları ile 112 davet merkezini ziyaret ederek korucuların bayramını kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu