Haber

Bu gece Firebirds yok mu? 12 Mayıs Firebirds yeni bölüm yok, neden olmasın? Firebirds yeni bölüm yok mu?

ATV’nin sevilen dizisi Ateş Kuşları yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Firebirds dizisinin bu hafta ekranlara gelip gelmeyeceği ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Firebirds’ün 14 Mayıs’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusuydu. Pekala, bu akşam Firebirds yok mu? Firebirds yeni bölüm yok, neden olmasın? Firebirds yeni bölüm yok mu? Detaylar burada…

FIREBIDS SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Sevdiği kızı annesinin koynundan alan kişinin kendi annesi olduğunu öğrenen Barbaros, Çatal’a karşı soğukkanlılığını korur ama oradan ayrılır ayrılmaz büyük bir panik atak geçirir. Sonrasında Gülayşe’nin yüzüne nasıl bakacağını bilemez. Gülayşe, Sabit’in Barbaros’u ve unuttuklarını hatırlaması için Sabit ile Barbaros’u bir yere getirir. Planı işe yarayan Sabit, olanları hatırlamaya başlar ve Gülayşe’ye anlatır. Ali gerçekleri anlamaya başlayınca iki erkek kardeşi arasında kalan ve büyük acılar içinde olan Hacer’in peşine düşer; onu daha da sıkıyor. Zıpkın ve Barbar ile birlikte Menderes’in ipini çekmeye her an biraz daha yaklaşmaktadır. Ancak Nermin’i ifade vermek için şubeye götürürlerken bir sokak çocuğu Nermin’i bıçaklayınca Ali ve Barbaros bir karar verirler.

BUGÜN YOK MU?

Ateş Kuşları dizisinin yayın tarihi ise araştırılan iddiaların ortasında yer alıyor. ATV yayın akışına göre Ateş Kuşları Özel Bölüm yayınlanacak. Saat 22:00’de Cumhurbaşkanı Özel programı yayınlanacak.

inebolu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu