Haber

Futbol: haftanın programı

Futbolda Trendyol Muhteşem Lig ile 1. Lig’in 4. hafta maçları bugün, TFF 2. Lig’in 2. hafta maçları ise yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

Bugün

21.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Çaykur Rizespor-VavaCars Fatih Karagümrük (Çaykur Didi)

Yarın

19.15 Pendikspor-Corendon Alanyaspor (Ümraniye Belediyesi)

19.15 RAMS Başakşehir-TÜMOSAN Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.45 Bitexen Antalyaspor-Mondihome Kayserispor (Corendon Airlines Park Antalya)

21.45 Gaziantep FK-Galatasaray (Kalyon)

3 Eylül Pazar:

19.15 Yılport Samsunspor- İstanbulspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.15 Beşiktaş-EMS Yapı Sivasspor (Beşiktaş Park)

21.45 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

21.45 Atakaş Hatayspor-Yukatel Adana Demirspor (Mersin)

Trendyol 1.Lig

Bugün

21.00 Adanaspor-Kocaelispor (Yeni Adana)

Yarın

17.00 Teksüt Bandırmaspor- Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül)

19.15 Boluspor-Ankara Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

19.15 Manisa FK-Tuzlaspor ( SporToto Akhisar)

21.45 Eyüpspor-Bitexen Giresunspor (Eyüp)

3 Eylül Pazar:

17.00 Bodrumspor FK-Ümraniyespor (Bodrum İlçesi)

19.15 Ahlatçı Çorum FK- Gençlerbirliği (Çorum Şehir)

21.45 Altay-Göztepe (Alsancak Mustafa Denizli)

21.45 Astor Güç Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK (11 Nisan)

TFF 2. Lig

Beyaz Küme:

Yarın

20.00 Yeni Mersin İdmanyurdu- Bucaspor 1928 (Mersin)

20.00 Karacabey Belediyespor- Bursaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

3 Eylül Pazar

16.00 1461 Trabzon FK- Zonguldak Kömürspor (Ortahisar Yavuz Selim)

16.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır)

16.00 Bitexen Vanspor- Adıyaman FK (Van Atatürk)

16.30 Ankaraspor- Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17.00 Nazilli Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Nazilli Mahallesi)

20.00 Esenler Erokspor-Weecoins Kırklarelispor (Eseneler Erokspor)

4 Eylül Pazartesi

20.00 Hes İlaç Afyonspor- Kırşehir Futbol SK (Galibiyet)

Kırmızı Küme:

3 Eylül Pazar

16.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Etimesgut Belediyespor (Iğdır Şehir)

16.30 Motolux 68 Aksaray Belediyespor- Uşakspor (Dağılgan)

16.30 GMG Kastamonuspor-Anagold 24Erzincanspor (Gazi)

16.30 Düzcespor-Belediye Derincespor (Düzce Şehir)

17.00 Sarıyer-Amed Spor Aktiviteleri (Maltepe Hasan Polat)

17.00 İnegölspor-Fethiyespor (İnegöl İlçesi)

17.00 Somaspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Soma Atatürk)

20.00 Menemen FK- Isparta 32 Spor (Menemen İlçesi)

20.00 Denizlispor- Karaman FK (Denizli Atatürk)

haber-bafra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu