Haber

Habermetre, 2022’de en çok konuşulan İstanbul ilçe başkanlarını inceledi! AK Parti başkanları ilk 3 sırayı aldı.

Türkiye’nin en büyük dijital haber bankası Habermetre, binlerce Türk internet sitesini taradı ve 2022’de en çok haber konusu olan İstanbul ilçe belediye başkanlarını paylaştı.

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ZİRVEDE BASKI YAPIYOR

10 ismin yer aldığı listenin başında 51 bin 213 haberle AK Parti’li Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı yer aldı. Yazıcı’nın haberinin toplam okunma sayısı 25 milyon 453 bin oldu. Yazıcı’yı Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir 40 bin 885 haberle takip etti. Özdemir ile ilgili haberin okunma sayısı 15 milyon 861 olarak açıklandı.

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI 3. DERECE

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen 30 bin 408 haberle üçüncü sırada yer aldı. Türkmenlerin ardından Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel 30 bin 218 haberle dördüncü, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı 26 bin 63 haberle beşinci sırada yer aldı.

BEYOĞLU VE ESENYURT DA LİSTEDE

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, en çok habere konu olan İstanbul’da altıncı belediye başkanı oldu. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi yedinci, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt sekizinci, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün dokuzuncu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ise onuncu sırada yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu