Teknoloji

Hasbro, Transformers Oyunlarının Xbox Game Pass’e Gelmesini İstiyor

 
Amerika Birleşik Devletleri merkezli oyun ve oyuncak şirketi Hasbro, Activision’ın eski Transformers oyunlarını Microsoft’un Game Pass hizmetinde görmek istediğini bildirdi. Activision, Xbox 360 konsol döneminde, lisans sorunları nedeniyle artık dijital olarak satın alınamayan birkaç Transformers oyunu yayınlamıştı. Ancak şimdi Hasbro, Microsoft’un Activision’ı satın alma anlaşmasını bir fırsat olarak görüyor.
 
Hasbro, Game Pass’te Transformers oyunlarını görmek istiyor
 
 
 
Habsro grubu, Hasbro’nun talebiyle birlikte Transformers World’e verdiği röportajda şunları ifade etti: “Şu anda Activision ofislerinde Transformers oyunlarının varlığını sorguluyoruz. “Mevcut disklerde mi yoksa tamamen kaldırıldı mı” hala bilmiyoruz. Microsoft ve Xbox ile anlaşmamız oldukça yakın olduğu için bu oyunları Game Pass’te görmek istiyoruz. Bu nedenle Activision’dan tüm arşivleri taramasını ve her bir sabit diski incelemesini istiyoruz. Oyunculara bu oyunları oynamalarında başarılar diliyoruz.”
 
Bu noktada pek çok Transformers oyunu artık satın alınamaz ve oynanamaz. Bu oyunların başında Transformers: Devastation, Transformers: Fall of Cybertron, Transformers: Rise of the Dark Spark ve Transformers: War for Cybertron yer alıyor. Bazı oyunlar geriye dönük uyumluluğa sahip Xbox konsollarında oynanabiliyor ancak bunun için fiziksel bir disk gerekiyor.
 
Peki, bu oyunları Xbox Game Pass’te görmek ister misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu