Haber

Memduh Büyükkılıç’tan ‘ikinci tur’ çağrısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 28 Mayıs 2. Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kayseri’nin yerli ve milli anlayıştan yana olduğunu belirten Önder Büyükkılıç, “Allah, ay yıldızlı Türk bayrağımıza, vatanımıza, milletimize, devletimize sahip çıkma duygusunu elimizden ve elimizden almasın. kalbimizden.”

Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğini ve yanında olduğunu gösterdiğini vurgulayarak, “Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanımıza oy veren kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi Cumhurbaşkanımıza daha çok desteğimiz olacak. Mutlaka sandığa gitmeli, sandığa mutlaka sahip çıkmalıyız. Hem sandığa gideceğiz hem de sandıkların sahibi olacağız. Kayseri’miz yine sağduyu ve öngörü ile sandık başına gidecek. Ülkemizi Türkiye Asrı’nın hedeflerine ulaştıracak olan Sayın Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayalım, sahip çıkalım. Kayseri’de ve ülkemizde güçlenerek yolumuza devam edelim.”

Başarının sırrının istikrar olduğuna işaret eden Büyükkılıç, “İstikrar devam etsin, Türkiye’miz büyüyüp kalkınsın. Vatana, millete, devlete ve ay yıldızlı Türk bayrağımıza sahip çıkacağız. Yapılacak seçimlerde başarılar dilerken rehavete kapılmayalım. Hem şehrimizin hem de ülkemizin gücünü ve değerini bilelim. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah tüm Kayserililerden razı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu