Haber

Germencik Belediye Başkanı Öndeş’ten Deprem Ailelerine Mektup: “Her Zaman İçten Olacağız”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından ilçeye yerleşen depremzedelerin ailelerine mektup gönderdi. Lider Öndeş mektubunda, aydınlık günlere yine ellerin ulaşacağını belirterek; Bugün veya belli bir süre için değil, her zaman yan yana, gönül gönüle olacağız” dedi.

Başkan Öndeş, depremzedelerin ailelerine gönderdiği mektupta, depremlerin açtığı yaraları sarmak için attığı somut adımlarda yanlarında olduğunu vurguladı. Deprem bölgelerinden Germencik’e gelen aileleri en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceklerini belirten Öndeş, milletin ve ülkenin nefes aldığı sürece depremin izlerini unutmayacaklarını söyledi.

Lider Öndeş mektubunda, depremzede ailelerinin bölgede yaşadıkları duyguların aynısını yaşadıklarını söyledi:

“Allah’a şükür bugün yanımızdasınız ve o acılı günleri huzur ve güvenle geride bırakıyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız, birlikte saracağız, umuda ve aydınlık günlere yeniden, omuz omuza, omuz omuza ulaşacağız. “Bir hemşeri olarak ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın huzuru ve memnuniyeti için yaptığı hizmetleri artık sizlere büyük bir memnuniyet ve heyecanla sunacağız. Memnuniyetinizi sağlamak için tüm istek ve teklifleriniz için bir telefon kadar yakınız ve size bir adım daha yakınız.”

Germencik Belediyesi tarafından yürütülen sosyo-kültürel, sportif, ekonomik ve eğitim projelerine depremzede ailelerinin katılımını beklediklerini paylaşan Öndeş, mektubuna şöyle devam etti:

“Çocuk, kadın, yaşlı ve engellilere yönelik sunduğumuz hizmetler başta olmak üzere belediyemizin düzenleyeceği her türlü etkinlik, etkinlik ve programlara katılımınız için 0256 563 01 20 numaralı telefon hattımızı, sosyal medya hesaplarımızı arayabilirsiniz. hesaplarımızdan veya [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Germencik Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla, kaynaklarımızla ve varlığımızla her zaman yanınızdayız, tüm talep ve beklentilerinizin hizmetinde olduğumuzu vurguluyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

asarcik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu